O nas

Wytwórnia Artykułów z Tworzyw Sztucznych

 

 

Jesteśmy Polską firmą produkcyjną specjalizująca się w wyrobach gazoszczelnych. 

Nasze kluczowe wartości to:

Jakość - stawiamy na produkcję produktów najwyższej jakości i dbamy o to, aby spełniały one oczekiwania i potrzeby naszych klientów.
Innowacyjność - ciągle rozwijamy nasze technologie i procesy, aby oferować produkty, które są na czasie i spełniają wymagania rynku.
Profesjonalizm - działamy profesjonalnie i zawsze stawiamy na jakość i terminowość naszych działań.
Partnerstwo - stawiamy na współpracę z naszymi klientami i partnerami, aby osiągać wspólne cele i rozwijać naszą firmę.

Wykorzystując nasze ponad 40 letnie doświadczenia w pracy z materiałami z tworzyw sztucznych, technologiami łączenia polimerów, projektowaniem i konstrukcjami pneumatycznych brył 3D, zapewniamy najwyższą jakość naszych wyrobów.

Nasza siedziba znajduje się na południu Polski, w Bujakowie koło Bielska-Białej. To właśnie tutaj, w naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, powstają najwyższej jakości wyroby, które trafiają na rynek krajowy i zagraniczny.

Posiadamy nowoczesny park przemysłowych maszyn szwalniczych, gniazda zgrzewarek wysokich częstotliwości o bardzo szeroki spektrum zastosowania oraz specjalistyczne maszyny w technologii zgrzewania gorącym powietrzem, dodatkowo postępujący w firmie proces automatyzacji pozwala nam sprostać coraz większym wyzwaniom.

Działamy B2B oraz B2C!

 

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie a wiele z już sprawdzonych i wdrożonych produktów posiadamy w naszej standardowej ofercie w której można znaleźć między innymi: pontony, kajaki pneumatyczne, boje żeglarskie, różnego typu balony reklamowe (standardowe jak na indywidualne zamówienie), balony helowe, urządzenia rekreacyjne: kule do zorbingu, ścianki wspinaczkowe, baseny pneumatyczne i wiele, wiele innych.

 

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły!

 

Na co dzień podejmujemy się oceny realizacji, ofertowania oraz wykonania nowatorskich projektów, które nie jednokrotnie tworzyły nowe trendy w branżach.

Sektory rynkowe w których działamy: Branża medyczna, Event i rekreacja, Łodzie motorowe i sporty wodne, Służby mundurowe, Branża spożywcza, Specjalistyczny sprzęt nurkowy, Wyposażenie parków rozrywki, Przemysł i Technologie produkcji, Usługi w zakresie pneumatyki wytrzymałościowej, Automotive i wiele więcej.

Nasi inżynierowie zadbają o rozwój produktu i wspólnie przejdziemy od prototypu po gotowy produkt.

Nasze produkty w odróżnieniu do innych na rynku są produktami gazoszczelnymi, zgrzewanymi. Wykorzystując naszą technologie umożliwiamy ekspozycję w dowolnym miejscu gdzie nie ma stałego dostępu do prądu.

Zapewniamy pełny serwis przed, w trakcie jak i również w czasie posprzedażowym.

Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne atesty i znaki CE. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klient, wdrożyliśmy SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ISO 9001:2015, oraz mamy doświadczenie w procesie certyfikacji produktów.

 

 

Wats - Bujaków

Want to know more?

Contact us!