NOWOŚCI

WATS Dry

Przedstawiamy Wam skafander WATS Dry dla nurków stworzony przez nurków. Cały skafander wykonany jest w technologii zgrzewania wysoką częstotliwością, żadnych szwów ani taśm uszczelniających na gorąco. Poliuretan jest nowoczesnym materiałem, przy małej wadze ma bardzo dużą wytrzymałość. Naszym głównym celem jest to aby Dry był produktem szczelnym, łatwym w naprawie, aby można go było użytkować przez wiele setek nurkowań oraz aby cena była bardzo atrakcyjna. Cienka warstwa poliuretanu o gramaturze 560gr/cm2 daje pełną szczelność, komfort i nową jakość w rozwijaniu Twojej pasji w nurkowaniu.Skafander dostępny jest w podstawowych rozmiarach oraz na indywidualne zamówienie.

Innowacje w skafandrze:

Poliuretan to nowoczesny dielektryk użyty jako podstawowy materiał w skafandrze, jest bardzo elastyczny i wytrzymały na przebicia. Dodatkowo wzmacniany materiałem poliestrowym powlekany poliuretanem. Wszystkie łączenia wykonane w technologi HF zapewniają trwałość i żywotność.

Uszczelnieniem szyi jest system neck tite firmy Sitech pozwalający wymienić w łatwy i szybki sposób uszkodzoną kryzę. Pierścień poliuretanowy jest bezpośrednio wgrzany do materiału skafandra.

Uszczelnieniem nadgarstków są manszety w systemie quick cuff firmy Sitech. Również, możliwość szybkiej i łatwiej wymiany jest wielką zaletą. Pierścień wewnętrzny jest wgrzany metodą HF do materiału bazowego. 

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na stronę:

watsdry.com

 

Copyright © 2010 All rights reserved       created by wizja.net